OGG Finland Oy

Y-tunnus: 3290193-8

VAT: FI32901938

Toimisto ja showroom

Kornetintie 3
00380 Helsinki

Myynti

Helsinki, Espoo, Vantaa ja koko Suomi

__

Mika Nitovuori,

toimitusjohtaja

__


+358 400940142
mika@ogg.fi

Uusimaa (lukuunottamatta Helsinki, Espoo ja Vantaa)

__

Marko Jakonen

__

+358 402192662

marko@ogg.fi

Helsinki (postinumerot 00500->00990)

__

Tomi Tiippana,

myyntijohtaja

__

+358 409729013

tomi@ogg.fi

Pohjois-Savo ja Etelä-Savo

__

Petri Kovanen

__

+358 442419131

petri@ogg.fi

Vantaa

__

Jona Lehtinen

__

+358 503528122

jona@ogg.fi

Pohjois-Karjala ja Etelä-Karjala

__

Eeva Holopainen

__

+358 449792594

eeva@ogg.fi

Verkkolaskuosoite: 003722539736
Välittäjä: OpusCapita Solutions Oy